REKLAMA

LEWICA murem za segregacją sanitarną! „TAK dla przymusu $ZCZEPIEŃ!”

Lewica jednoznacznie określiła swoje stanowisko względem przymusu szczypawkowego. W zamieszczonym ogłoszeniu oraz na opublikowanym nagraniu, przywódcy partii wyrazili szczerą aprobatę wobec idei zmuszania dorosłych Polaków do przyjmowania preparatu przeciwko C-19.

– TAK dla obowiązkowych szczepień dla dorosłych przeciw COVID-19! – napisała Lewica na swoim oficjalnym Facebooku. Partia skrytykowała rząd, jednak nie za łamanie podstawowych praw człowieka, a nie dość zamordystyczne podejście do kwestii szczypawek.

– Pandemia szaleje, a premier Morawiecki i minister Niedzielski od czterech tygodni nie zrobili nic, żeby ograniczyć wzrost zachorowań. W Polsce mamy największą ilość zgonów na 1 mieszkańca w całej Unii Europeskiej. Mamy najwięcej od dwóch lat osób na kwarantannie. Rząd nie przygotował się do czwartej fali koronawirusa. Minister zdrowia Adam Niedzielski stracił wiarygodność dla pracowników ochrony zdrowia, a także, że nie znalazł czasu, aby podczas posiedzenia Sejmu, na którym była debata na temat COVID-19, spotkać się z parlamentarzystami – wyliczają ze smutkiem przedstawiciele partii.

 

– Wnosimy projekt ustawy, jednoznaczny, taki, który uważamy, że pomoże Polkom i Polakom. Osoby dorosłe powinni być zobowiązani do poddania się szczepieniom. Jeżeli będzie ktoś uchylał się od szczepień to uważamy, że powinien podlegać karze grzywny – napisała z dumą Lewica.

– Uważamy, że zakłady pracy i pracodawcy powinni mieć prawo do kontroli, kto jest zaszczepiony, kto jest niezaszczepiony. Uważamy, że nie powinien być ogłaszany lockdown, a zakłady pracy, w których są wszyscy wyszczepieni, powinny pracować. Obligatoryjnie, bez względu na to, czy ktoś podlega grzywnie, czy ktoś nie podlega grzywnie, powinni być wyszczepieni: pracownicy opieki zdrowotne i DPS-ów, szkół oraz żłobków – wyliczała partia.

Podczas niedawnej konferencji prasowej, jej przedstawiciele pozowali z wielkim banerem. Napis na nim głosił: „TAK! Dla obowiązkowych szczepień”. Politycy lewicy przekonywali, iż tylko obowiązek szczypawkowania społeczeństwa może zapewnić mu bezpieczeństwo i powrót do rzekomej normalności.

07-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)