REKLAMA

Ukrywał się dwa lata. Wczoraj został zatrzymany i osadzony w zakładzie karnym

NISKO/PODKARPACIE. Niżańscy kryminalni zatrzymali 55-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego, poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Nisku. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości 2 lata. Wczoraj trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nisku, w toku prowadzonych czynności ustalili, że poszukiwany listem gończym 55-letni mężczyzna może przebywać na terenie jednej z posesji w powiecie niżańskim. Mężczyzna od blisko 2 lat ukrywał się przed organami ścigania za popełnione przestępstwa dotyczące kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości w warunkach tzw. „recydywy”.

– Wczoraj rano, funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Ich przypuszczenia okazały się słuszne, gdyż zastali tam poszukiwanego. Mężczyznę zauważyli w jednym z domowych pomieszczeń, mimo że kobieta, która otworzyła drzwi policjantom zapewniała ich, że jej męża nie ma w domu. 55-latek został zatrzymany. Jak się okazało, mężczyzna za kilka dni zamierzał opuścić kraj. Teraz najbliższe miesiące mieszkaniec powiatu niżańskiego spędzi w zakładzie karnym – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Nisku.

Rozpoznajesz poszukiwanego? Przypominamy o policyjnej bazie „poszukiwani” za pomocą, której, możemy zgłosić wszelkie informacje o osobach ukrywających się przed organami ścigania. Szczegóły dostępne są pod adresem: https://poszukiwani.policja.pl/

Źródło: KPP w Nisku

21-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)