REKLAMA

Chciał wyrównać rachunki. Podpalił dwa samochody

LUBLIN. Policjanci zatrzymali 27-latka, który odpowie za podpalenie dwóch samochodów. Mężczyzna w ten sposób chciał wyrównać rachunki związane z rozliczeniami finansowymi. Mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty i przyznał się do popełnienia przestępstwa.

W nocy z 19 na 20 grudnia lubelscy policjanci zostali powiadomieni o pożarze dwóch samochodów na terenie gminy Niemce. Wstępne czynności na miejscu wskazywały na podpalenie. Pokrzywdzone osoby straty oszacowały na 30 tysięcy złotych. Kryminalni na miejscu przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dowody przestępstwa.

lublin1

– Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu lubelskiej komendy. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonych czynności operacyjnych namierzyli sprawcę. To 27-latek z Lublina, który został wczoraj zatrzymany. Podpalacz usłyszał zarzuty zniszczenia mienia – poinformowała Komenda Miejska Policji w Lublinie.

lublin 2

Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Jak stwierdził chciał w ten sposób wyrównać rachunki związane z rozliczeniami finansowymi. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Źródło: KMP W Lublinie/nadkomisarz Kamil Gołębiowski

05-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)