REKLAMA

Kryminalni zabezpieczyli 1,5 kilograma narkotyków

LUBLIN. Lubelscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 26-lat oraz 21-latkę z powiatu lubelskiego. Podczas przeszukania posesji, na, której przebywali ujawnili znaczne ilości narkotyków.

Narkotyki ukryte były w plastikowym pojemniku po odżywkach. Jego zawartość to blisko 1,5 kilograma marihuany i mefedronu. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu.

nar_1

Zatrzymani zostali doprowadzeni do Prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających. Dodatkowo 21-latka i 25-latek będą odpowiadali za udzielanie innym osobom narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące wobec 25 i 26-latka. Natomiast decyzją Prokuratora, 21-latka została objęta policyjnym dozorem i wpłaciła poręczenie majątkowe w kwocie 10 000 zł – poinformował podkomisarz Kamil Karbowniczek z Policji Lubelskiej.

nar2

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Lubelska

23-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)