REKLAMA

Nie żyje Witek Muzyk Ulicy – Witold Mikołajczuk

POLSKA. Witek Muzyk Ulicy był muzykiem samoukiem, kompozytorem, akordeonistą, gitarzystą, wokalistą, aranżerem i autorem tekstów. Występował m.in. na ulicach Warszawy. Zmarł w wieku 42 lat. Na razie nie podano przyczyny śmierci artysty.

– Kochani…z przykrością informujemy, że dnia 04.01.2024 odszedł Nasz Ukochany Witek Muzyk Ulicy. Witku zmieniłeś nasze postrzeganie świata i muzyki, jesteśmy wdzięczni za każdą wspólną chwilę, spotkania, koncerty i piękno, które dałeś światu. Prosimy o uszanowanie spokoju rodziny, najbliższych i przyjaciół w tym trudnym czasie. O uroczystościach pogrzebowych poinformujemy w najbliższych dniach – informuje oficjalny profil artysty.

witek

Witek Muzyk Ulicy a właściwie Witold Mikołajczuk urodził się 6 września 1981 w Żarach. W tym roku planował wydanie kolejnej płyty. Autor tekstów, kompozytor, aranżer i multiinstrumentalista, który w latach 2015-2018 komponował, grał i śpiewał na warszawskich ulicach. Dzięki wydaniu w roku 2017 pierwszej płyty pod tytułem ” Gram dla Was ” z utworem ” Serce wolności ” i ” Rzucę Ciebie, rzucę nas” artysta na stałe wpisał się w krajobraz Polskich scen plenerowych i kameralnych.

Źródło: Oficjalny profil artysty.

06-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)