REKLAMA

Tragiczny wypadek w Wodzisławiu Śląskim. Nie żyją trzy osoby

WODZISŁAW ŚLĄSKI/ ŚLĄSK. Wczoraj około godziny 20. 30 na skrzyżowaniu ulicy Młodzieżowej z Paderewskiego doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia trzy osoby poniosły śmierć na miejscu. Do godziny drugiej w nocy trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem peugeot skręcając z ulicy Młodzieżowej w Paderewskiego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu osobowym audi jadącemu ulicą Młodzieżową, doprowadzając do zderzenia czołowego.

35-794385

– W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby podróżujące audi – dwie w wieku 18 i jedna w wieku 19 lat. Pozostałych dwóch pasażerów audi – 17 letnia pasażerka i 19-letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu wodzisławskiego – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

35-794386

Kierujący peugeotem, 24-latek z powiatu wodzisławskiego został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli jego krew do dalszych badań. Decyzją prokuratora został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: KWP w Katowicach

14-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)