REKLAMA

Sejm NA ŻYWO. O pomocy obywatelom Ukrainy! (OGLĄDAJ)

Sejm NA ŻYWO. O pomocy obywatelom Ukrainy! (OGLĄDAJ)

5. posiedzenie Sejmu. W drugim dniu m.in. Sprawozdanie Komisji Finansów Publicznych o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa.

8 lutego 2024 r. (czwartek), godz. 09:00.

1. Zmiany w składach osobowych komisji sejmowych (druk nr …)*

2. Pytania w sprawach bieżących

3. Informacja bieżąca

4. Sprawozdanie Komisji Finansów Publicznych o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (druki nr 188 i 196) -5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i 3-minutowe oświadczenie w imieniu koła*
– sprawozdawca poseł Krystyna Sibińska.

5. Sprawozdanie Komisji Zdrowia o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy – Prawo farmaceutyczne (druki nr 185 i ) -5-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i 3-minutowe oświadczenie w imieniu koła*
– sprawozdawca poseł

6. Pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz o zmianie niektórych ustaw (druk nr 27) -10-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i 5-minutowe oświadczenie w imieniu koła w łącznej dyskusji nad pkt 11. i 12.
– uzasadnia Przedstawiciel Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Marcin Zieleniecki.

7. Pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz niektórych innych ustaw w celu wprowadzenia emerytury stażowej (druk nr 187) -10-minutowe oświadczenia w imieniu klubów i 5-minutowe oświadczenie w imieniu koła w łącznej dyskusji nad pkt 11. i 12.
– uzasadnia poseł Tadeusz Tomaszewski.

fot. Łukasz Błasikiewicz/Kancelaria Sejmu

07-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)