REKLAMA

Ciągnik rolniczy przygniótł. Nowe informacje (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Brzozowa będą wyjaśniać okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj po południu w miejscowości Siedliska. Ciągnik rolniczy przygniótł 75-latka. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Wczoraj tuż przed godziną 14, w Siedliskach ,na drodze prowadzącej w kierunku lasu, doszło do zdarzenia z udziałem traktorzysty. Kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus wykonywał zwózkę drewna z lasu. W pewnym momencie, prawdopodobnie na skutek zaklinowania się ciągniętego drewna, doszło do wywrócenia się traktora, który przygniótł 75-latka.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP Siedliska, którzy wspólnie z policjantami z brzozowskiej komendy próbowali uwolnić poszkodowanego. Zadysponowany na miejsce zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, po uwolnieniu mężczyzny rozpoczął udzielać mu pomocy medycznej. Pomimo podjętych działań, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Pracujący na miejscu policjanci z wydziału kryminalnego zabezpieczyli wszelkie ślady i wykonali oględziny miejsca przy udziale prokuratora. Dalsze postępowanie w tej sprawie wyjaśni, co było dokładną przyczyną zaistniałego zdarzenia.

TH / KPP Brzozów

06-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)